Wiktor Morsan

Witam.

Chce poznać jakieś opinie na temat pana Wiktora Morsana. Oferuje usługi z magii miłosnej głównie rytuały, ale nie tylko. Czy ten pan jest skuteczny? Proszę o wypowiedź osoby, które korzystały z jego usług.
Strona: rytual-rytual.pl

Dodaj do zakładek Link.

132 odpowiedzi na „Wiktor Morsan

 1. Bogna mówi:

  Również prosiłabym o opinie. Chce skorzystać z usług tego pana ale najpierw wolałbym zapoznać się z opiniami innych ludzi.

 2. Lidka mówi:

  U mnie jest powrót kobiety po rytuale wykonywanym przez pana Wiktora Morsana, dlatego wystawiam opinie.

 3. Ewelina mówi:

  Jestem dwa tygodnie po rytuale Egipskim wczoraj doszło do spotkania z byłym partnerem na nowo zaczęliśmy się spotykać. Czuć, że mu zależy. Zobaczymy ale jestem pełna nadzieji.

 4. Mirka mówi:

  Udało się na nowo w moim partnera przywrócić miłość do mnie, za co bardzo dziękuje.

 5. Chuda33 mówi:

  A mi aż ciężko uwierzyć, że mąż wrócił po rytuale ale mimo braku mojej wiary w prace rytualne wszystko się spełniło.

 6. Yola mówi:

  Mogę polecić

 7. Ola mówi:

  Moja sytuacja nie była łatwa partner mnie zostawił i zablokował wszędzie. Zdecydowałam się na rytuał pan Wiktor go wykonał w lipcu. Teraz pojawiły się już efekty. Partner skontaktował się ze mną na początku tego miesiąca odblokował mnie wszędzie i spotkaliśmy się. Udało się wyjaśnić wszystko co złe między nami i wróciliśmy do siebie choć nie jest cudownie jeszcze to dogadujemy się odbudowujemy wzajemny szacunek i zaufanie

 8. Bernadetta mówi:

  Polecam, na moim przykładzie mogę polecić pana Wiktora jak zamawiałam jeszcze nie byłam przekonana czy wszystko przebiegnie pomyślnie ale się udało. Korzystałam z rytuału Egipskiego.

 9. Irenka mówi:

  U mnie doskonałym rozwiązaniem okazał się rytuał Krwi. Cztery tygodnie po tym ja pan Wiktor go odprawiał mąż był znowu ze mną, zostawił związek z młodszą kobietą. Wrócił do mnie i do dzieci. Jesteśmy znowu szczęśliwą rodziną.

 10. Bożena mówi:

  Chłopak po rytuale mi się oświadczył. To mówi wszystko nie trzeba więcej dodawać. Na wiosnę chcemy wziąć ślub świetnie się dogadujemy.

 11. Marcela mówi:

  Magiczne rytuały, które działają i zmieniają życie warto ja jestem cztery tygodnie po rytuałach zamówiłam rytuał Egipski oraz rytuał na karierę zawodową. Już mam efekty. Partner zaczął się odzywać wypytuje o mnie moich znajomych. Zaproponował wspólny wyjazd nad morze. Co do rytuału na karierę również są pozytywne zmiany szefowa bardziej mnie docenia zaproponowała podwyżkę.

 12. Wanda mówi:

  Oczekiwałam na efekty około 2 tygodnie po skończeniu ostatniej sesji. Jestem zadowolona na ten moment. Z byłym odzyskałam kontakt spotykaliśmy się już kilka razy, pocałował mnie wcześniej miał jakieś blokady chyba teraz nareszcie zmierza to ku normalności jak wcześniej.

 13. Nosika mówi:

  To naprawdę trudne aby zamówić taki rytuał miłosny dla mnie to była ostateczność. Na szczęście dziś kiedy mam już efekty wiem, że tak trzeba było znowu jesteśmy razem szczęśliwi z chłopakiem.

 14. Jola mówi:

  Dopiero zaczęłam współpracę z panem Wiktorem Morsanem. Narazie wrażenia pozytywne, opinie ma dobre.

 15. Alicja mówi:

  Polecam i dziękuje ślicznie za pomoc.

 16. Ernest mówi:

  Rytuał okazał się skuteczny i zadziałał. Wyszliśmy z żoną z dużego kryzysu w naszym związku. Polecam

 17. Ula mówi:

  Udało się choć oczekiwanie na efekty było ciężkie. Na szczęście pozytywny finał rekompensuje ten stres.

 18. Justyna mówi:

  Wykupiłam rytuał Egipski muszę przyznać, że mam efekty. Odzyskaliśmy kontakt z byłym partnerem zaczęliśmy się spotykać na kawie. Zbliżyliśmy się do siebie. On ostatnio zaczął mówić także o powrocie. Zobaczymy ale narazie jestem bardzo zadowolona z efektów.

 19. Rozmarynka mówi:

  Muszę pochwalić nie tylko efekty, które są partner jest ze mną ale również za czas 3 tygodnie po rytuale to się stało.

 20. Pola mówi:

  Na moim trudnych przypadku zastosowałam rytuał Czarne Wesele
  Widać poprawę zbliżyliśmy się do siebie zaczęliśmy szczerze rozmawiać mamy do siebie zaufanie jest duża poprawa na dobre w porównaniu do tego co kiedyś.

 21. Polina mówi:

  Zamawiałam ostatnio rytuał na miłość u tego pana. Mam efekty partner życia, który mnie zostawił zdecydował się wrócić po rytuale czekałam około 2 tygodnie.

 22. Nina mówi:

  Ja korzystam z usług pana Wiktora dokładniej z rytuału Egipskiego.

  • Roksana mówi:

   Dobry wybór przynajmniej z mojej perspektywy. U mnie Rytuał Egipski pomógł chłopak wrócił po
   3 tygodniach, kontakt odzyskaliśmy już około
   1,5 tygodnia po rytuale.

 23. Judyta mówi:

  Efekty są chłopak wreszcie się interesuje proponuje spotkania wychodzi z inicjatywami różnymi. Podobno niedługo mamy gdzieś jechać razem. Jestem szczęśliwa:)

 24. Maria mówi:

  Polecam

 25. Ela mówi:

  Ja jeszcze nie napisałam do pana Wiktora cały czas myśle czy to ma sens. Mój przypadek jest bardzo wymagający po 20 latach mąż znalazł sobie inną kobietę a ja zostałam z dziećmi sama.

 26. Monika mówi:

  Można się niezłe przekonać o skuteczności rytuałów. To realnie pomaga ludziom przynajmniej mi pomogło.

 27. Marianna mówi:

  Prawie straciłam nadzieje, że mogę odzyskać chłopaka, ale się udało. Trzy tygodnie po rytuale znów razem:)

 28. Edyta mówi:

  Czekałam 3 tygodnie ale warto nasz związek a raczej mój mąż wreszcie się ogarnął i widzi także moje potrzeby. Nie słucha już tylko mamusi ale decyzje podejmujemy razem.

 29. Ula mówi:

  Udało się nie żałuje, że korzystałam z magii. Czasem człowiek musi sobie pomóc kiedy inne rzeczy zawodzą.

 30. Baśka mówi:

  Nigdy nie kochałam naprawdę żadnego mężczyzny. Po rytuale na przyciągniecie milosci znalazłam faceta wymarzonego, który o mnie dba i szanuje moje zdanie.

 31. Halina mówi:

  Polecam i dziękuje za rytuał, który na nowo naprawił mój związek.

 32. Patryk mówi:

  Zamawiałam rytuał Egipski ze swojej strony nie mogę złego słowa powiedzieć na pana Wiktora oraz jego prace. Dzięki niemu odzyskałam miłość swojego życia.

 33. Hania mówi:

  Rytuał Wiccański dał mi możliwość na nowo stworzenia związku z byłym partnerem, zbliżyliśmy się do siebie na nowo zaufaliśmy.

 34. Qerty mówi:

  Polecam i dziękuje za wszystko co pan zrobił dla mojego małżeństwa udało się się uratować wczesnej byliśmy już na drodze rozwodowej. Dziś wychodzimy na prostą jest coraz lepiej. Mąż ma więcej emocji w stosunku do pani i zaczyna mu naprawdę zależeć.

 35. Ula mówi:

  Polecam szczególnie rytuał Czarne Wesele w moim przypadku zadziałał na osobę z którą nigdy nie byłam.

 36. Olaf mówi:

  U mnie również rytuał okazał się skuteczny, nie żałuje miałem obawy ale niepotrzebnie.

 37. Wiesław mówi:

  Na moim przykładzie mogę polecić, nie byłam do końca pewna na początku ale dziś wiem, że było warto zaufać.

 38. Patrycja mówi:

  Uwierzyłam i rytuał się sprawdził.
  Mam na myśli rytuał Egipski bo taki zamawiałam.

 39. Laura mówi:

  Rytuał się powiódł dla mnie zaskoczenie bo nierówność była cały czas nich nie korzystałam z magii nie żałuje. Serce waliło mi do ostatniego momentu. Będę wracać jeszcze po rytuał na karierę zawodową.

 40. Kamila mówi:

  Udało się na nowo zejść z byłym mężem po rytuale.

 41. Julka mówi:

  Czekałam na efekty około 3 tygodni po zakończeniu rytuału, był otwarto. Partner zupełnie się zmienił zaczął podchodzić do mnie pozytywnie również przestał oglądać się za innymi kiedyś to było u niego nagminne teraz widziałam, że skupia się na mnie. Efekty są zadziwiające na ten moment.

 42. Julia mówi:

  Ceny bardzo dobre jeśli brać pod uwagę skuteczność i trwałość działania rytuału. Mówię o miłosnym rytuale krwi bo z niego korzystałam.

 43. Andzia mówi:

  Wole mieć świetny związek dzięki magii przy pomocy pana Wiktora działań niż być nieszczęśliwa jak wcześniej efekty są bardzo widoczne nie spodziewałam się, że to działa tak dobrze.

 44. Anka mówi:

  Długo szukałam osoby, która okaże się skuteczna i wykonana dla mnie rytuał, który zadziała. Dobrze, że trafiłam na pana ale szkoda, że dopiero niedawno a nie wcześniej.

 45. Renata mówi:

  Magia miłosna istnieje choć nigdy wcześniej przed rytuałem u pana Wiktora nie wierzyłam w to nie żałuje nie ma żadnych skutków ubocznych same plusy jak narazie.

 46. Kamila mówi:

  Ja mogę wypowiedzieć się na temat rytuału egipskiego. U mnie efekty przyszyły po 3 tygodniach, początkowo odnowił się kontakt następnie partner zaczął okazywać mi więcej czułości, teraz sprawy poszły mocno do przodu. Jestem zadowolona.

 47. Milena mówi:

  Te rytuały naprawdę działają dla mnie duże zaskoczenie dużo razy próbowałam i dopiero ten zadziałał.

 48. Agga mówi:

  Ja tam jestem zadowolona i to bardzo. Efekty są widoczne z każdym tygodniem sytuacja wygląda coraz lepiej. Brałam rytuał Egipski.

 49. Marcin mówi:

  Rytuał Egispki choć miałem duże wątpliwości z reguły mocno stąpam po ziemi i nie wierze w rzeczy, których nie widzę. Natomiast tutaj się przekonałem. Będę korzystał jeszcze z rytuału na karierę zawodową. Boje się utraty pracy.

 50. Karolina mówi:

  U mnie zadziałało oczekiwałam około 3 tygodni. Trochę się stresowałam ale wszystko ułożyło się po myśli.

 51. Marianna mówi:

  U mnie rytuał Egipski przyniósł oczekiwany rezultat nie powiem stresowałam się nieco ale wszystko udało się ukończyć pomyślnie. Mogę polecić.

 52. Kazik mówi:

  Ja mogę polecić bo u mnie zadziałało wszystko tak jak było w diagnozie. Jestem zadowolony.

 53. Carina mówi:

  Zamawiałam ostatnio, rezultat jest, więc mogę polecić pana Wiktora.

 54. rrrr1122 mówi:

  Ja zamówiłam w zeszłym tygodniu.

 55. Norbert mówi:

  Czy ktoś nie dawno brał u Pana Wiktora rytuał egipski?

 56. Cake mówi:

  Ktoś ostatnio korzystał z pomocy tego pana?

 57. Sandra mówi:

  Dziś mam ostatni dzień rytualu zamawiałam rytual Egipski.

 58. Jolka mówi:

  U mnie trudny przypadek, ale rytuał krwi w pełni się powiódł.

 59. Hania mówi:

  Zdecydowałam się na rytuał Egipski, początkowo nic się nie działo. Już po miesiącu zadzwonił do mnie były partner i zaproponował spotkanie. Teraz znowu jesteśmy razem.

 60. Jaaaaaa mówi:

  Czy jakieś nowe opinie ?

 61. Penny mówi:

  A jak trudny? Czy partner był w nowym związku?

 62. Marta mówi:

  Zamawialam rytual krwi dziala😉wiec polecam tego Pana

 63. Marta mówi:

  Rytuał krwi działa
  Polecam.

 64. Milena mówi:

  Jestem pozytywnie zaskoczona skutecznością tego rytuału egipskiego

 65. Jolanta mówi:

  Polecam. Mój związek stanowczo uległ poprawie.

 66. truskawka mówi:

  Ja dopiero zaczęłam. Mam nadzieję, że i mnie się uda.

 67. Ewa mówi:

  Partner wrócił do mnie po 3 tygodniach od rytuału egipskiego, który kupiłam u tego Pana.

 68. Anka mówi:

  Jestem zadowolona z efektów i współpracy z tym Panem

  • Marianna mówi:

   Czy możesz powiedzieć coś więcej ? Jak wygladała Twoja sytuacja?

   • Anka mówi:

    Tak. Mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Byłam załamana, szukałam rozwiązania co zrobić. Nie bardzo na początku wierzyłam, ale wszystko to o czym marzyłam się zmaterializowało. Decyzja o zakupie rytuału była najlepszą inwestycją w moim życiu.

 69. Anita mówi:

  Rytuał sprawił, że to co dotychczas było nieosiągalne stało się realne.

 70. Oskar mówi:

  Muszę przyznać, że dostałem to czego oczekiwałem. Kobieta, która mi się podoba w pracy zwróciła na mnie uwagę. Po kilku randkach postanowiliśmy, że damy sobie szanse.

 71. Tamara mówi:

  Rytuał zamówiłam około miesiąc temu. W tym momencie mogę Iuz powiedzieć, że zmiany są dobrze widoczne. Partner wprost szaleje za mną, on chce spędzać ze mną czas. Codziennie spotkamy się, piszemy. Wreszcie on zważa na moje potrzeby i stara się zauważyć również mój punkt widzenia. Poprawiła się między nami komunikacja. To wprost niesamowite jak diametralny wpływ wywarł na mojego partnera ten rytuał.

 72. Dagmara mówi:

  Czy ktoś ma nowsze opinie?

 73. Leo mówi:

  Robiłem i działa. To sprawdzona osoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *